Team van de Bolster

We vinden het fijn dat uw kind bij ons op school zit. Met het hele team zetten wij ons in voor bewust, betrokken en betekenisvol onderwijs.

directie
leerkrachten onderbouw
1-2d Lonneke Klijn
1-2d Lonneke Klijn
Leerkracht groep 1-2 D
1-2d Anniek van Wolfen
1-2d Anniek van Wolfen
Leerkracht groep 1-2 D
1-2c Maartje Vromans
1-2c Maartje Vromans
Stagecoördinator, leerkracht groep 1/2
1-2c Cynthia Netten
1-2c Cynthia Netten
Leerkracht groep 1-2c
1-2b Sanne Postma
1-2b Sanne Postma
Leerkracht groep 1-2b
1-2a Ward Snijders
1-2a Ward Snijders
Leerkracht groep 1-2 A
1-2a Nelleke van de Sande
1-2a Nelleke van de Sande
Leerkracht groep 1-2 A
leerkrachten middenbouw
Hans Somers
Hans Somers
Leerkracht groep 5,6,8, ondersteuning
5b Bart Leijte
5b Bart Leijte
Leerkracht groep 5b, bouwcoördinator
5a Ferry Coonen
5a Ferry Coonen
Leerkracht groep 5
4b Rebecca van Nuenen
4b Rebecca van Nuenen
Leerkracht groep 4 b
4b Dennis van Oostenbrugge
4b Dennis van Oostenbrugge
Leerkracht groep 4b
4a Wendy Wagenaars
4a Wendy Wagenaars
Leerkracht groep 4A
4a Hermy van de Meulengraaf
4a Hermy van de Meulengraaf
Leerkracht groep 4
3b Janny Buijnsters
3b Janny Buijnsters
Leerkracht groep 3b
3b Annet van Eldik
3b Annet van Eldik
Leerkracht groep 3, ondersteuning
3a Marjolein Klaase
3a Marjolein Klaase
Leerkracht groep 3, bouwcoördinator onderbouw
3a Fleur Derksen
3a Fleur Derksen
Leerkracht groep 3a
leerkrachten bovenbouw
Hans Somers
Hans Somers
Leerkracht groep 5,6,8, ondersteuning
8b Roosje Bertens
8b Roosje Bertens
Leerkracht groep 8, ICT coördinator
8a Lissa Brugmans
8a Lissa Brugmans
Leerkracht groep 8, bouwcoördinator
7 Hilde Leenderts
7 Hilde Leenderts
Leerkracht groep 7
6-7 Marloes Pennings
6-7 Marloes Pennings
Leerkracht groep 6/7
6-7 Jolanda Raaymakers
6-7 Jolanda Raaymakers
Coördinator hoogbegaafdheid, leerkracht DOEN groep, leerkracht 6/7
6 Anita van Pinxteren
6 Anita van Pinxteren
Leerkracht groep 6
interne begeleiding
Lieke Franssen
Lieke Franssen
Intern begeleider
Francien Kroon
Francien Kroon
Intern begeleider en taalcoördinator
ondersteuning
Veronique Smits
Veronique Smits
Administratief medewerkster
Francien Kroon
Francien Kroon
Intern begeleider en taalcoördinator
Annemieke Timmermans
Annemieke Timmermans
Onderwijsassistent
6-7 Jolanda Raaymakers
6-7 Jolanda Raaymakers
Coördinator hoogbegaafdheid, leerkracht DOEN groep, leerkracht 6/7
1-2c Maartje Vromans
1-2c Maartje Vromans
Stagecoördinator, leerkracht groep 1/2
ondersteuning Talent
Veerle Soeterboek
Veerle Soeterboek
ondersteuning Talent groepen 5
Nelum Brummelhuis
Nelum Brummelhuis
Logopedist Talent
Lilian de Laat
Lilian de Laat
Logopedist Talent
Léandra van Schaijk
Léandra van Schaijk
ondersteuning Talent groepen 4 en 6
Judith Vogel
Leerkracht NGT en Dovencultuur
Esther van Zandbeek
Esther van Zandbeek
ondersteuning Talent groep 7 en 8
conciërge
Jan van Tilborg
Jan van Tilborg
Conciërge
Cor Kluytmans
Cor Kluytmans
Conciërge
stagiaires
Fanny le Blanc
Fanny le Blanc
Lio Stagiaire groep 6 Anita